Партнерства задля відбудови та розвитку
Ауґсбурґ/Бонн, 14 жовтня 2022 року. 12-13 жовтня 2022 року в Ауґсбурзі відбулася П’ята німецько-українська конференція муніципальних партнерств. Не тільки участь високопосадових спікерів, але й кількість учасників, зокрема з українського боку, продемонструвала її особливе значення у ці часи агресивної війни, розв’язаної Росією. Німецькі та українські громади згуртовуються дедалі щільніше, а кількість партнерств зростає. При цьому надзвичайне враження справили розповіді українських партнерів про те, як вони намагаються впоратися із цією кризисною ситуацією.